TOP 5 UI/UX
dizaina platformas.

blog

1.Sketch: Sketch ir viena no vadošajām UX/UI dizaina platformām, kas ir īpaši izstrādāta Mac operētājsistēmai. Tā nodrošina spēcīgas dizaina rīkus, piemēram, veidņu sistēmas un simbolus, kas atvieglo dizaina procesu.

2.Adobe XD: Adobe XD ir spēcīga un visaptveroša UX/UI dizaina platforma, kas piedāvā rīkus un funkcijas, lai izveidotu un prototipētu lietotāja saskarnes. Tā integrējas ar citām Adobe Creative Cloud lietojumprogrammām un nodrošina ērtu sadarbību starp dizaineriem un izstrādātājiem.

3.Figma: Figma ir kollaboratīva UX/UI dizaina platforma, kas ļauj dizaineriem izveidot, dalīties un sadarboties pie projektu veidošanas. Tā piedāvā reāllaika sadarbību, prototipēšanu un īpaši pielāgotus rīkus, kas ir noderīgi gan individuālām, gan komandu projektu izstrādei.

4.InVision: InVision ir plaši izmantota prototipēšanas un sadarbības platforma UX/UI dizaineriem. Tā ļauj izveidot interaktīvus prototipus, testēt lietotāju pieredzi un sadarboties ar komandu, kā arī piedāvā integrāciju ar citām dizaina rīkiem.

5.Axure RP: Axure RP ir profesionāla UX/UI dizaina platforma, kas ļauj izveidot kompleksus prototipus un dokumentāciju. Tā nodrošina plašu funkcionalitāti, piemēram, interaktīvu animāciju, datu pielikumu un darbplūsmas vadību.

Šīs platformas ir tikai dažas no populārajām UX/UI dizaina platformām, kas ir pieejamas. Katra no tām piedāvā savas unikālās funkcijas un rīkus, tāpēc ir svarīgi izvēlēties to, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un darba veidam.

Open chat
1
Scan the code
Labdien! Kā varam Jums palīdzēt?